Понад 20 яскравих писанкових арт-об’єктів та писанкове дерево прикрашають центральну площу Мукачева на пасхальні свята і вже стали яскравою фотозоною для мукачівців та гостей міста.
Про це повідомили у Мукачівській міській раді.
Експозиція діятиме по 6 травня.
Великі макети писанок (заввишки 80 см.) розмальовували учні Мукачівської художньої школи ім. М. Мункачі, художньої школи «Ром-Арт» та вихованці навчального центру «Platform 9 3/4».
Писанкове дерево прикрашають писанки учнів загальноосвітніх шкіл громади та вихованців Центру дитячої та юнацької творчості.
Писанками прикрасили, також, і дерева тернистого лимона біля ЦНАП.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432138772_836454211846254_469730687776653975_n-683x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432139070_836454145179594_6347972748903000390_n-683x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432142061_836454161846259_3913115052939799490_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432142280_836454131846262_3036654914966818861_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432145058_836454431846232_1005114507974942372_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432145995_836454108512931_8011340973986919269_n-683x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432152765_836454548512887_1761832091000214376_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432156306_836454578512884_9094216976054951204_n-683x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432159906_836454245179584_5815523331112015044_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432162173_836454248512917_4555951382811416919_n-683x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432184700_836454455179563_802460286694742006_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432197896_836454781846197_7386590568399052101_n-683x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432210741_836454818512860_4417117137126833514_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432211140_836454078512934_8383000702153580267_n-683x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432218431_836454201846255_4967654656702906071_n-683x1024.jpg)