Відомий закарпатський письменник Дмитро Кешеля презентував у Мукачеві книгу «Доживемо до зеленої травички».
На виставці побував кореспондент «Нашої справи».
У Центрі громадськості та національних культур Мукачева автор презентував новий роман «Доживемо до зеленої травички». Модератором зустрічі був журналіст Степан Сікора.
«Історія – це хижа, яку кожен перебудовує під себе. Коли в няньову хижу заходять діти, починають робити своє. Цією книгою я хочу показати життя Мукачівщини, коли там жив я”, – розповів письменник.
Він також назвав сою книгу «етно-генетичною».
Учасники зустрічі мали можливість поспілкуватися із автором, придбати його книжки і отримати автограф.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419971148_677155591234412_4020011652169052788_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/420109801_1311973579516112_3508466037335106430_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/421238375_793730139249851_7978899503320374973_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/421243098_192614720605853_2658132138544604594_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/421263303_1549188405870858_3109007210771525365_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/421289443_389315480308402_1781833379112606156_n-1024x512.jpg)