2 листопада вночі на лінію «102» надійшло повідомлення про вибух в дворі приватного помешкання у Мукачеві.
На місце події одразу ж виїхали співробітники профільних служб.
Заявник розповів, що як тільки почув гучний звук, одразу зателефонував у поліцію.
Під час огляду місця події в дворі будинку було виявлено лунку від вибуху та пошкодження на автомобілі марки «BMW». За попередніми висновками експерта — на подвір’я невідомий закинув гранату.
Оперативники кримінальної поліції ГУНП в Закарпатській області спільно з мукачівськими колегами розпочали заходи для розкриття злочину. Спільними діями поліцейським вдалося відтворити події тієї ночі та встановити особу причетного до злочину. Ним виявився 52-річний житель Берегова.
Поліцейські провели ряд заходів, за результатами яких розшукали підозрюваного. Затримання проводили за силової підтримки бійців КОРДу. За місцем проживання та в місці, де переховувався фігурант, слідчі вилучили ряд важливих речових доказів. Зокрема: корпуси гранат, набої, три різні важелі підривників, пакет документів та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів сумнівного походження, велику суму готівки, банківські картки та одяг, в якому ймовірно зловмисник перебував у ніч вчинення злочину.
Відповідно до статті 208 КПК України, підозрюваного помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі кваліфікували його дії за ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 115 та п.5 ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, тобто йдеться про Замах на умисне вбивство та Незаконне поводження зі зброєю і боєприпасами.
Наразі оперативна робота у справі продовжується. Досудове розслідування триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
zakarpattya.net.ua
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/0a2a83a4-d2d5-4cae-8de7-0cdc1793bca3-1024x768.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/07c702ac-a3fb-4c7b-9298-2ff34a21a041-1-766x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/7bd35338-df5a-493a-b812-751721811e8d-1024x638.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/df093451-1ba4-4512-a7a0-d2eeb55f1dbf-1-674x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/e1616555-a6d5-400a-82d7-66b615d53397-1-677x1024.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/fbecd995-b73f-444c-a5a5-93605f35925d-768x1024.jpg)