Рішенням Мукачівського міськвиконкому №356 від 27.12.2016 року «Про перейменування назви вулиць, провулків, площ міста Мукачева» перейменували вулицю Гвардійська на вулицю Сагайдачного Петра.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430645449_847870630440641_854206874788328635_n-1024x512.jpg)
Ця вулиця починається з Крилова, від залізничного елеватора до Коропецького каналу, паралельно вулиці Героїв Гостомеля (колишня Грибоєдова). Дорожного покриття наразі немає.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Sahaydachnoho.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Sahaydachnoho-h.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Sahaydachnoho-h-m.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432661314_1788270358340103_247693816895276037_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432565977_1087283012487780_7042649719883832266_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431356216_399000059542115_7020812075446502827_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431292924_708899741405357_8531597216616205941_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431210733_1116726036421059_8397752046423306504_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431191262_1904360289997196_8489156963690593333_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431189136_1102698954375293_1162157514096318650_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431176389_1076006766986372_1614489560682547427_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431176381_270922775955182_7058585991417689644_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431158759_1338410480201752_3124094936338277487_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431117213_7170772826346733_1311496236635361480_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431076807_1121192805741204_1774742494354695376_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430900285_710222911007129_5828535327108047851_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429857837_376286548591380_6550939075185882911_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430862988_396773002971715_1400917331259905259_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430706689_756235096458638_9055410319147868514_n1-1024x512.jpg)
P.S. Якщо ви володієте будь-якою суспільно значущою інформацією, старими фотографіями чи іншими матеріалами, які стосуються історії вулиці Сагайдачного Петра (Гвардійська та раніше) – будемо вдячні можливості доповнити статтю. Це стосується і цікавих людей, які там колись проживали чи проживають; і подій, що відбувалися на вулиці, і будівель, що можливо колись тут були. Матеріали надсилайте на e-mail: kozanostra.ua@gmail.com
Юрій Кравчук, депутат Мукачівської міської ради
Читайте також: Вулиця Волошина Августина у Мукачеві