Рішенням Мукачівського міськвиконкому №356 від 27.12.2016 року «Про перейменування назви вулиць, провулків, площ міста Мукачева» перейменували вулицю Возз’єднання на вулицю Ринкова.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431064683_2114542018922535_1712666884784596021_n-1024x512.jpg)
Одна з найстаріших вулиць міста, і її історію можна доповнювати вічно. З’єднує вулиці Грушевського та Духновича незграбною кривою лінією. Через наявність будівлі «Центрального ринку», який в народі заведено називати «зеленим», перевантажена транспортом зранку до вечора, що ускладнює рух містом. Також по вулиці є кілька торгових домів, безліч магазинчиків, парковка «Щодня», квітковий ринок.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Rynkova-h-m-1024x630.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Rynkova-1024x516.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Rynkova-h-1024x559.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432857713_1839589656558888_2432144594928651301_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432668246_429825776187423_789366810602140345_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432654226_944790180602375_1491781864258496840_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431358958_352057170495433_6832940223041037490_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432547842_834637638678941_2133905865929977466_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431346606_403726452255719_5680723842878042478_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431346611_1597005661046594_2375082670926562702_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431332286_413933547788181_4291535328948118170_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430012357_1368998807310141_6173269062720036822_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431329246_1171272744035674_2044264582235725782_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/419289648_3394369067521236_1662420104989946283_n-1024x512.jpg)
P.S. Якщо ви володієте будь-якою суспільно значущою інформацією, старими фотографіями чи іншими матеріалами, які стосуються історії вулиці Ринкова (Возз’єднання та раніше) – будемо вдячні можливості доповнити статтю. Це стосується і цікавих людей, які там колись проживали чи проживають; і подій, що відбувалися на вулиці, і будівель, що можливо колись тут були. Матеріали надсилайте на e-mail: kozanostra.ua@gmail.com
Юрій Кравчук, депутат Мукачівської міської ради
Читайте також: Вулиця Сагайдачного Петра (колишня Гвардійська) у Мукачеві