Рішенням сесії Мукачівської міської ради від 28 квітня 2022 р. №786 перейменовано вулицю Крилова Івана за каналом на вулицю Коропецька.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429857098_1599365090876185_1821764187194639050_n-1024x512.jpg)
Як виявили у процесі дослідження, вулиця Коропецька є продовженням вулиці Крилова відразу після Коропецького каналу. Багато хто вважає, що за залізничним переїздом продовжується Пряшівська. Але там йде продовження Коропецької, наприклад, на ній знаходиться і «Тарасов», і СТО\автомагазин «Транзит». Проте кондитерський бренд «Рошен» знаходиться вже на вулиці «Урочище Няроші». Тобто, чіткого географічного розуміння, де завершується вулиця Коропецька, у нас наразі немає. Ще одна суто промислова вулиця.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429797994_1430103444611950_6844307823845977004_n-1024x512.jpg)
Були інвестори, які готові були вкласти кошти у сміттєспалювальний завод, але громада заблокувала цей проєкт.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Koropetska.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Koropetska-h-m.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Koropetska-h.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/432561774_2749369935214685_8217754745403026841_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431286937_1389127905139419_4788014774930507833_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431169856_1379982692651203_6047847019927710277_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431198737_423096586746041_6867251825725215364_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431398539_280326375100832_7383902087046888627_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431059376_1456950511845958_4877877003300471373_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429824361_780295973542768_7485386237837299572_n-1024x512.jpg)
P.S. Якщо ви володієте будь-якою суспільно значущою інформацією, старими фотографіями чи іншими матеріалами, які стосуються історії вулиці Коропецька (Крилова Івана за каналом та раніше) – будемо вдячні можливості доповнити статтю. Це стосується і цікавих людей, які там колись проживали чи проживають; і подій, що відбувалися на вулиці, і будівель, що можливо колись тут були. Матеріали надсилайте на e-mail: kozanostra.ua@gmail.com
Юрій Кравчук, депутат Мукачівської міської ради
Читайте також: Вулиця Промислова (колишня Івана Крилова-бічна) у Мукачеві