Рішенням сесії Мукачівської міської ради від 28 квітня 2022 р. №786 перейменовано вулицю Мінську на вулицю Героїв Ірпеня.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431091438_892937775919200_4931878730835591472_n-1024x512.jpg)
24 березня 2022 року Указом Президента України з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України, місту Ірпінь надали почесну відзнаку «Місто-герой України».
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430831480_424136450125139_1321175725038823602_n-1024x512.jpg)
Вулиця Героїв Ірпеня проходить паралельно Коропецькому каналу у Борок-Телепі, починається від вулиці Героїв Гостомеля (колишня Грибоєдова), перетинає вулицю Крилова.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Heroiv-Irpinia-h-m-1024x390.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Heroiv-Irpinia.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/Heroiv-Irpinia-h-1024x480.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431338498_1079390003342100_3384652189650616210_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431227356_1330340367635351_2067757726530598577_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431339162_421381180463575_4793304506921029057_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431169858_307668965324634_6266378209570697057_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431137820_435707658897448_5317601154132765349_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431112726_1353642145303485_7653138913869855041_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430775686_24986388304339182_7465803292655876400_n-1024x512.jpg)
P.S. Якщо ви володієте будь-якою суспільно значущою інформацією, старими фотографіями чи іншими матеріалами, які стосуються історії вулиці Героїв Ірпеня (Мінська та раніше) – будемо вдячні можливості доповнити статтю. Це стосується і цікавих людей, які там колись проживали чи проживають; і подій, що відбувалися на вулиці, і будівель, що можливо колись тут були. Матеріали надсилайте на e-mail: kozanostra.ua@gmail.com
Юрій Кравчук, депутат Мукачівської міської ради
Читайте також: Вулиця Миколи Дзись-Войнаровського (колишня Василя Сурікова) у Мукачеві