Рішенням сесії Мукачівської міської ради від 30 листопада 2023 р. № 1387 було перейменовано вулицю Яноша Гуняді на вулицю Пасічну.
Вулиця знаходиться у мікрорайоні Борок Телеп, проходить від вулиці Стефаника до Коропецького каналу. Вулиця проходить ніби двома паралельними рядами, оточуючи церкву та кілька домоволодінь, і розгалужуючись у сторони іншими вулицями.
Попередню назву – Юрія Гагаріна 28 квітня 2022 року декомунізували, і вулиця почала називатися іменем трансильванського воєводи Яноша Гуняді. Чим вже він не вгодив мешканцям Борок Телепа, наразі невідомо.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419618382_399083369350560_2100013304884781696_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419613699_346451751642860_6340990322716936958_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419616038_2732167710271539_6028073850706802626_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419132294_927623638719033_4757788304970917588_n1-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419525821_350036274647325_5742497590818277485_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419635864_3077960089004457_8346500564978084159_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419648370_1414344722847786_7309829033868197173_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419633326_897487015372287_4647847234965374082_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419665649_680225174278669_2579452025059116450_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419706118_2992629490871915_175375821114935017_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419708988_363378003114577_1948693418536250635_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419728795_887370849783234_1079228749276876821_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419735076_2103364690085918_2478159071274823106_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419757064_1616318725781830_9153268431233448068_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419852751_1207790010179330_7283527089786886341_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419858783_1061727765032016_3375370245781423731_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/419880359_920509409584383_4311115440246844469_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Pasichna-vizikom.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Pasichna-huhl-meps-1024x699.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/Pasichna-huhl.png)
P.S. Якщо ви володієте будь-якою суспільно значущою інформацією, старими фотографіями чи іншими матеріалами, які стосуються історії вулиці Пасічної (Яноша Гуняді, Гагаріна та раніше) – будемо вдячні можливості доповнити статтю. Це стосується і цікавих людей, які там колись проживали чи проживають; і подій, що відбувалися на вулиці, і будівель, що можливо колись тут були. Матеріали надсилайте на e-mail: kozanostra.ua@gmail.com
Юрій Кравчук, депутат Мукачівської міської ради
Читайте також: Тричі перейменована: вулиця Весняна у Мукачеві