На Закарпатті в індустріальному парку «Соломоново» проходить одна з найбільших конференцій для представників промисловості, малого та середнього бізнесу, стартапів, дослідників, академічних і політичних кіл у межах Manufacturing Day Ukraine.
Про це повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.
До регіону прибули представники європейських інституцій, бізнес-спільнот та об’єднань для дослідження інвестиційних можливостей і залучення коштів міжнародної допомоги.
Зокрема, генеральний директор EIT Manufacturing Каролін Віаруж, керівниця напрямку міжнародних відносин Німецької асоціації автопрому (VDA) Ангела Майнц та інші.
Також у форумі взяв участь заступник керівника Офісу Президента України Ростислав Шурма, який привітав учасників і закликав стейкхолдерів дивитися на інвестиційний клімат країни в розрізі регіонів, шукати свій та шукати надійних партнерів.
Під час заходу учасники знайомляться з українською виробничою екосистемою, налагоджують контакти й досліджують можливості співпраці в інноваціях, освіті та розвитку бізнесу.
«Для нас украй важливо, що саме Закарпаття стало платформою для проведення такого форуму. Це свідчить про те, що ми маємо високий рівень довіри від іноземного й українського бізнесу та оперуємо в найбільш безпечному регіоні країни», – каже Віктор Микита.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406268312_366956445860579_6732511582526884990_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406365544_366956299193927_1579467696937728735_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406875754_366956272527263_5863476459139521026_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406876682_366956285860595_6572344420464582494_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406876747_366956322527258_678999462035918940_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406889925_366956245860599_1995705447242062606_n-1024x683.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/406904671_366956425860581_3852195882919753901_n-1024x683.jpg)