Рішенням виконкому Мукачівської міської ради від 31 січня 2017 р. №21 перейменовано (уточнено) вулицю Шевченка на Шевченка Тараса.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429606137_1080135113316230_3625518769285095990_n-1024x512.jpg)
Одна з найдовших прямих вулиць Мукачева, приблизна довжина – 1,4 кілометра. Починається з вулиці Берегівської і практично впирається у Замкову гору. З вулиці добре видно замок «Паланок». Переважно приватна стара забудова, хоча починають з’являтися нові будинки, а позаду них виглядають багатоповерхівки. На вулиці є спеціалізована школа №16. Що цікаво, на такій довгій вулиці практично немає магазинів чи кафе – ми помітили тільки один продуктовий магазинчик.
На початку вулиці біля автобусної зупинки є цікавий паркан з лиж. Вочевидь, господар вирішив дати друге життя такому оригінальному будівельному матеріалу. І справді, по довговічності він може позмагатися з будь-якими матеріалами.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429735268_2291961151000815_7306712114148982226_n-1024x512.jpg)
Через дорогу знаходиться пекарня, якій біля сотні років. Пам’ятаю, малими дітьми ми прибігали до пекарні на запах свіжого хліба, що розносився по окрузі, а добрі тітоньки пригощали нас «бракованими» рогаликами.
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/SHevchenka-1024x472.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/SHevchenka-h-1024x535.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/SHevchenka-h-m-1024x461.png)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431339151_780240620632420_4162858658722087043_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431302339_716121854044855_5878303641271136576_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431282453_388690147121132_2448815718763189731_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431252751_1073979687156818_239805453494117761_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431191268_1098981961312412_3835031880134956397_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431236947_1094639691847692_1081535412184402848_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431176315_785630590108229_6231832028419413502_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431183210_410761118026096_3221158803097879041_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431133987_1121049239097642_7921699942152281364_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431076802_1072284994062068_8491357664123388366_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431125151_277726475414582_8753872129147166968_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431091447_2723343894488752_1575224955747101678_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431069841_1122689175431793_4433589444334059097_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/431042270_910742880543055_7617647420672108671_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430890208_1136001720934047_387249634079992563_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430744852_2801145766711178_5631411805570588701_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430725934_721738663278103_25401350666629653_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430720384_1121848935829740_7447323746771988782_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430685163_1125721131761482_1422516822456086825_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430495468_7274933392543331_8510332319851313357_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430634313_1073423953879160_3936602622528736352_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430488520_1442280843359558_8179278956227389076_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430488304_903115941509273_4529840343535939337_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430397072_881458220399123_461143583752978935_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430454514_1147372716441062_7919008604646260456_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430423702_3675487716111889_6000374567671678526_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430449227_1137547617263178_7806013528004955094_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430336926_5976874095771157_7647040452370860168_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430296675_1763771927441892_3275696490468396663_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430195310_430674116029708_4226155004810358519_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430296676_941091707401343_5860221538183685528_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430288859_1320220558613611_6181914931903847806_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430023647_2204558559889078_5108485422519163292_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429989262_423968736817340_2280813037528934779_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429959924_1146602436705347_6016051471327956299_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/430017199_685026950511968_4413144024468559355_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429945752_891303026110291_3570722735065182126_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429858246_1950723995342537_8318418100208390160_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429901783_1827021374426213_4935227573372954689_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429894251_933786581466038_5802165130933455554_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429875886_8199991080014439_2871263273073171441_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429858262_1122087479211602_7126636122984291061_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429814937_776776037286036_1216294179804514513_n-1024x512.jpg)
![](https://www.cosanostra.in.ua/wp-content/uploads/2024/03/429615423_305283005590077_4734055790161669219_n-1024x512.jpg)
P.S. Якщо ви володієте будь-якою суспільно значущою інформацією, старими фотографіями чи іншими матеріалами, які стосуються історії вулиці Шевченка (та до перейменування) – будемо вдячні можливості доповнити статтю. Це стосується і цікавих людей, які там колись проживали чи проживають; і подій, що відбувалися на вулиці, і будівель, що можливо колись тут були. Матеріали надсилайте на e-mail: kozanostra.ua@gmail.com
Юрій Кравчук, депутат Мукачівської міської ради
Читайте також: Вулиця Єпархіальна (колишня 8 березня) у Мукачеві